O firmie

Acron istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem.

Specjalizujemy się w produkcji i regeneracji walcy do zastosowań przemysłowych i poligraficznych. Produkujemy i regenerujemy wałki o średnicach od 10 mm do 630 mm, długościach całkowitych od 12 mm do 4750 mm i twardościach mieszanki gumowej od 16 Sha do 98 Sha. Posiadamy na magazynie ponad 94 rodzaje mieszanek gumowych.

Acron jest jednym z czołowych producentów wałków gumowych szeroko stosowanych w wielu gałęziach przemysłu. W ciągu 30 lat istnienia firma przekształciła się w jednego z głównych przedstawicieli tej branży na rynku polskim i zagranicznym.

Wykonujemy nowe wałki oraz regenerujemy zużyte wałki dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Naszymi głównymi Klientami są: przemysł drzewny i meblarski, papierniczy, tekstylny, opakowaniowy, skórzany, tworzyw sztucznych, spożywczy.

Wykonujemy także regenerację wałków do lakierowania dyspersyjnego i UV, laminowania na zimno i na gorąco, fleksografii i rotograwiury.

Posiadamy przedstawicielstwa w Skandynawii, Czechach, Bułgarii, Białorusi, Estonii, Litwie, Łotwie.

 

Nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję wałków spełniających wysokie wymagania stawiane przez Klientów z całego świata. Stosowane rozwiązania techniczne pozwalają spełniać wszelkie oczekiwania Klienta.

Nasza polityka polegająca na wyborze najlepszych surowców, rozumieniu potrzeb Klienta oraz stosowaniu przystępnych cen spowodowała, że Acron stał się liderem w dziedzinie produkcji i regeneracji wałków przemysłowych na terenie: Polski, Litwy i Łotwy.

Nasza firma jest wybierana jako dostawca nowych wałków także przez wielu zachodnich producentów maszyn, nie tylko ze względu na duże możliwości produkcyjne, ale przede wszystkim dzięki terminowości i profesjonalizmowi.

Nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję wałków spełniających wysokie wymagania stawiane przez Klientów z całego świata. Stosowane rozwiązania techniczne pozwalają spełnić wszelkie oczekiwania Klienta.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Shopping cart

0

No products in the cart.